اطلاعاتی در مورد جک درب های ریموتی اتوماتیک پارکینگ

اطلاعاتی در مورد جک درب های ریموتی اتوماتیک پارکینگ

نکاتی در مورد جک درب جک درب یا جک ریموتی پارکینگ چیست؟جک درب پارکینگ وسیله ایست که باز و بسته شدت درب ورودی حیاط یا پارکینگ منزل و ... را تنها با فشار یک دکمه روی ریموت کنترل میسر میسازد.در نظر بگیرید که در گرمای تابستان و

نکاتی در مورد جک درب

 

جک درب یا جک ریموتی پارکینگ چیست؟

جک درب پارکینگ وسیله ایست که باز و بسته شدت درب ورودی حیاط یا پارکینگ منزل و ... را تنها با فشار یک دکمه روی ریموت کنترل میسر میسازد.

در نظر بگیرید که در گرمای تابستان و یا سرمای زمستان مجبوریم خودرو خود را ترک کرده و درب را باز کرده و پس از پارک کردن مجددا درب را ببندیم ، بجز این مورد در صورتی که فراموش کنیم خودرو خود را خاموش نماییم امکان سرقت و مسائل دیگر هم هست که باید به آن موارد نیز توجه کنیم.

چگونگی کارکرد درب اتوماتیک

درب اتوماتیک جزو درب هایی است که به صورت کاملا هوشمند باز و بسته میشوند. جک برقی یا به عبارتی جک پارکینگ به دو صورت مورد استفاده قرار میگیرد ، استفاده از حسگر چشمی یا ریموت دستی.

درب های جک دار (گیربکسی ، هیدرولیکی و پنوماتیک) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد ، با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی باز و بسته میشوند.

یکی از خبره ترین شرکت های ساخت درب اتوماتیک که تا کنون با بیش از 3000 مورد مشتری راضی و 10 سال سابقه در این زمینه وجود دارد شرکت ماهان در میباشد. اگر فکر میکنید به یک شرکت با توانایی بالا و با بهترین نرخ برای درب منزل خودتون نیاز دارید همین الان به وبسایت زیر سر بزنید