بهترین سایت ساز های آنلاین

بهترین سایت ساز های آنلاین

یکی از هوشمندانه ترین کارها در راه اندازی کسب و کار اینترنتی استفاده از سایت ساز است

امروزه با توجه به گستردگی شبکه اینترنت و نیاز مردم به داشتن وبسایت در جهان اقدام به تولید سایت سازهایی جهت راحتی طراحی سایت شده است. از جمله سایت های معتبری که در این زمینه فعالیت دارند می توان به سایت های ووردپرس ، جوملا و مدیریت محتوای اختصاصی اشاره کرد. سایت ساز ها گزینه مناسبی برای اشخاص و کسب و کار های کوچک و متوسط هستند که بودجه محدودی دارند . یکی از هوشمندانه ترین کارها در راه اندازی کسب و کار اینترنتی استفاده از سایت ساز است. در اینجا قصد داریم چند سایت ساز آنلاین ایرانی که در کشور فعالیت دارند را معرفی کنیم. هر کدام از این سایت ساز ها دارای ویژگیهای منحصر به فردی می باشد که در زیر به بررسی برخی از این ویژگی ها می پردازیم:

1- سایت ساز آنلاین سیم وب

سایت ساز آنلاین سیم وب تعداد زیادی از قالب های آماده و از پیش طراحی شده را در اختیار شما قرار میدهد که با ویرایش آنها می توانید انواع وب سایت از جمله فروشگاه آنلاین، سایت خبری و اطلاع رسانی، سایت شرکتی و تجاری و حتی وب سایت های شخصی را بدون نیاز به دانش طراحی و برنامه نویسی ایجاد کنید. سایت ساز سیم وب امکانات خوب و حرفه ای را ارائه میدهد و تعرفه مناسبی دارد. تنها با پرداخت 10 هزار تومان ماهانه و یا 98 هزار تومان سالانه صاحب یک سایت حرفه ای با امکانات زیر خواهید شد:

  • ثبت دامنه رایگان
  • فروشگاه ساز رایگان
  • آدرس ایمیل اختصاصی
  • پنل پیامک رایگان
  • بیش از 100 قالب آماده ریسپانسیو 


2- سایت ساز پوپش.

این سایت ساز نیز بصورت درگ اند دراپ بوده و می توانید محل قرار گیری فقط متن ها و تصاویر خود را خودتان تعیین کنید. ساخت سایت با سایت ساز پوپش تنها با موس ، متن - تصویر - ویدیو - منو - دکمه و تمام اجزای قالب سایت را به آسانی کشیده و با اندازه و رنگ دلخواه در هر بخش از قالب دسکتاپ و موبایل سایت خود قرار دهید. شعار این سایت ساز کمتــر از ۵ دقیــقه سایت خود را تحویل بگیرید، است.


3- سایت ساز پرتال

این سایت ساز در حدود 40 قالب برای مشتریان خود آماده کرده که همگی ریسپانسیو بوده که مشتریان می توانند از بین آنها قالب خود را انتخاب کنند. این سایت ساز امکانات خوبی را برای کاربران خود محیا کرده است که نیاز کاربران را بر آورده می کند. همچنین دارای 7 روز تست رایگان است.


4- نوین سایت ساز

با نوین سایت ساز در کمتر از 5 دقیقه یک سایت حرفه ای با 14 روز تست رایگان بسازید و پس از 14 روز در صورت رضایت مبلغ تمدید سایت را بپردازید، این شعار سایت ساز نوین است. این سایت ساز دارای امکانات کامل از جمله ساخت سایت 3 زبانه ، تبدیل سایت به اپلیکیشن، اپلیکیشن موبایل اختصاصی و امکانات پایه سایت می باشد.


5- سایت ساز سی فایو

این سایت ساز دارای 100 قالب حرفه ای و تست 48 ساعته رایگان می باشد. که بعد از آن باید مبلغ سایت را پرداخت نموده و نسخه خود را کامل نمایید. فروشگاه ساز و سایت ساز ایرانی با تست رایگان به همراه قالب هایی که ریسپانسیو بوده و تنوع بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد.


6- سایت ساز کاموا

شعار این سایت ساز در کمتر از ۲۰ دقیقه سایت بسازید است و دارای ۱۴ روز تست رایگان می باشد. . تعداد قالب های این شرکت در حدود 20 قالب می باشد که همگی واکنشرا و ریسپانسیو بوده.


7- سایت ساز زرین

از نظر تنوع قالب خیلی خوب عمل کرده . این شرکت تنوع بسیار زیادی در زمینه های مختلف سایت ایجاد کرده است. و بیشترین تکیه این شرکت بر روی فروش سایت های آماده مختلف می باشد. دارای سایت ساز فوشگاهی به همراه اپلیکیشن موبایل می باشد. همچنین 3 روز تست رایگان دارد که در صورت رضایت می توانید تمدید کنید.


8- ایران سایت ساز

سیستم مدیریت پرتال ایران سایت ساز همراه با امکانات پایه بسیار بالا و کاربردی ، پاسخگوی کلیه نیازهای شمای شما در زمینه فعالیت های مختلف می باشد . سیستم دارای پنل مدیریت فارسی ، کاربرپسند و آسان بوده که شما را قادر می‌سازد در هر سطحی از دانش كامپیوتری باشید ، اقدام به راه اندازی وب سایت نموده و مدیریت را تنها با چند کلیک انجام دهید .


9- سایت ساز یوتاب

دارای فروشگاه ساز و طراحی اپلیکیشن است. سیستم مدیریت مجتوای سایت ساز یوتاب با زبان برنامه نویسی ASP.NET می باشد. پنل مدیریت کاملا فارسی بدون نیاز به کمترین سطح دانش فنی برای راه اندازی و مدیریت سایت می توانید سایت خود را راه اندازی نمایید . پنل مدیریت کاملا فارسی بدون نیاز به کمترین سطح دانش فنی برای راه اندازی و مدیریت سایت می توانید سایت خود را راه اندازی نمایید .